مقالات

با آیفون های تصویری داهوا آرامش خیال را تجربه کنید

با توسعه سریع اقتصاد و همچنین افزایش مداوم استاندارد زندگی ,سرعت و امنیت به یکی از مهم ترین دغدغه های مردم تبدیل شده است. درمجتمع های مسکونی و ساختمان های اداری مشکلاتی از قبیل مدیریت بازدید کنندگان باعث کاهش بهره وری می شود.

در روش های سنتی مدیریت  بازدید کننده، نیاز به کارگران امنیتی برای تماس با شخص مورد نظر برای تایید هوییت بازدید کننده میباشد تا اجازه عبور برای بازدید کننده صادر شود که در این صورت بازدیدکننده ملزم به تحمل انتظار طولانی جهت تعیین هویت میماند و این امر موجب اتلاف زمان و مصرف نیروی کار است .

آی فون تصویری داهوا

داهوا، محصولات جدید خود را به عنوان راه حلی  جامع و هوشمندتحت عنوان آی فون تصویری SIP ایجاد کرده است.

آی فون تصویری SIP داهوا مجتمع های مسکونی، ساختمان های اداری و دیگر مواردی که نیاز به دستگاه مخابره صوتی و تصویری درون سازمانی می باشند را قادر می سازد تا با  مدیریت بازدید کنندگان و ارتباطات درون سازمانی به صرف جویی در هزینه ها و کاهش نیروهای انسانی  و همچنین افزایش ضریب سرعت وایمنی و بهبود بهره وری کمک می نماید.

SIP یکی از پروتکل های استاندارد بین المللی تلفن های تصویری می باشد که شامل دسترسی آزاد و آسان برای مخاطب است.

سیستم مخابره آیفون تصویری داهوا نیز از پروتکل SIP پشتیبانی می کند، که موجب برقراری ارتباط این آیفون ها با  دیگر محصولات ماننددوربین ها ،  اپلیکیشن تلفن همراه  می شود،  که موجب ایجاد یک پلتفرم یکپارچه و فن آوری هوشمند برای اطمینان و تامین امنیت  مجتمع های مسکونی، ساختمان های اداری و زمینه های دیگر که نیازمند مخابره صوتی و ویدیو یی در داخل ساختمان  هستند را به خوبی محافظت و اداره می کند.

با آیفون های تصویری داهوا آرامش خیال را تجربه کنید

دستگاه مخابره داخل ساختمان

واحد مخابره داخل ساختمان می توان در داخل خانه نصب شده و یا شما می توانید یک تلفن SIP(تلفنی که دارای این پروتکل باشد) را انتخاب نمایید. واحد های نصب شده در داخل وخارج درب خانه را می توان با صدا و ویدیو در داخل ساختمان مخابره و با هم در ارتباط باشند، و تلفن های SIP با دستگاه بصورت برقراری صدا مجهز شده است. در تلفن های SIP می توانید با ایجاد گروه های تماس بین قابلیت برقراری  ارتباط به مردم در هر نقطه را می دهد.

تماس را می توان در خانه و یا به خانه های دیگر که دارای  یونیت های داخلی و تلفن های SIP می باشد  برقرار کرد. تماس دو طرفه را می توان بین تمام دستگاه ها و مراکز مدیریت برقرار نمود، که میتوان این تماس ها را برای  درخواست کمک های اضطراری به مراکز مدیریت برقرار نمود.

ویژگی های اپلیکیشن موبایل

پیدا کردن راه حلی برای چگونگی دریافت اطلاعات از بازدید کنندگان یکی از مسائل معمولی است که مصرف کنندگان با آن مواجه می شوند . به طور خاص برای مقابله با این وضعیت ، راه حل SIP برای برطرف کردن این مشکل با استفاه از اپلیکیشن موبایل طراحی شده است ، بنابراین زمانی که بازدید کنندگان با آیفون تماس برقرار میکند ، این درخواست به موبایل شما از طریق اپلیکیشن ارسال میشود. هنگامی که شما بروید، شما می توانید تماس به طور مستقیم به تلفن همراه خود فرستاده منتقل کنید. با استفاده از تنظیمات، می توانید با برنامه ریزی دستگاه آیفون تصویری را  به تلفن همراه خود زمانی که هیچ کس پاسخ دستگاه نیست و یا داخل ساختمان نیست ،که موجب می شود که پاسخ به بازدید کنندگان سریع و آسان باشد.

ارتقا امنیت

آیفون تصویری بیرون درب خانه را می توان با یک دستگاه تک دکمه به عنوان یک تأیید ثانویه توسط مهمان نصب شود. دستگاه های داخل سالن با ارائه نظارت REAL-TIME  IPC می توانید بین کانال های متعدد تغییر دهید. علاوه بر این، واحد داخلی نیز می تواند به سنسور زنگ های متعدد متصل شود. بنابراین، هنگامی که شما بیرون رفته اید  و یا در خانه مانده اید شما می توانید از آرامش خاطر  و راحتی لذت ببرید.

مدیریت بستر های نرم افزاری –SIP بر روی سرور VTSS5000

سرور SIP VTSS5000 یک سیستم یکپارچه برای دستگاه آیفون تصویری و مدیریت ویدئویی که دارای یک سیستم عامل و سخت افزار در یک جعبه می باشد ، که موجب عملکرد و کارکرد آسان می شود. که بسیار سبک و کوچک است.مدیریت سرور VTSS5000 میتواند تا ۵۰۰۰ دستگاه آیفون تصویری و ۲۰۰ دستگاه IP و یک مدیریت پلتفرم حرفه ای است که می توان در زمینه نیاز به آیفون های تصویری مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *