مطالب سایت, مقالات

نقد و بررسی دستگاه داهوا Dahua NVR2000-4KS2

داهوا NVR2000-4KS2 قادر به پشتیبانی تصویر ۸ مگاپیکسلی است. با فرمت ذخیره سازی H.265 در مقایسه با H.264، تا ۵۰ درصد در هارد دیسک و فضای ذخیره سازی صرفه جویی می شود. به دلیل طراحی مقرون به صرفه و نصب آسان، این NVR برای طیف گسترده ای از کاربردها مانند خانه، فروشگاه ها، انبار، آموزش و موسسات مالی ایده آل است.
NVR با بسیاری ازبرند مختلف سازگار است و آن را راه حلی عالی برای سیستم های نظارتی است که مستقل از سیستم مدیریت ویدیو (VMS) کار می کنند. دارای نرم افزار ساده است که از دسترسی چند کاربره پشتیبانی می کند و با پروتکل ONVIF 2.4 سازگار است و قابلیت همکاری با دوربین های IP را امکان پذیر می کند.

 

داهوا NVR2000-4KS2 قادر به انتقال تصویر ۸ مگاپیکسلی است. با فناوری رمزگشایی H.265 در مقایسه با H.264، تا ۵۰ درصد در هارد دیسک و فضای ذخیره سازی صرفه جویی می شود. به دلیل طراحی مقرون به صرفه و نصب آسان، این NVR برای طیف گسترده ای از کاربردها مانند ایمنی خانه، خواربار فروشی، انبار، آموزش و موسسات مالی ایده آل است.
NVR با بسیاری از دستگاه های شخص ثالث سازگار است و آن را راه حلی عالی برای سیستم های نظارتی است که مستقل از سیستم مدیریت ویدیو (VMS) کار می کنند. دارای یک معماری باز است که از دسترسی چند کاربره پشتیبانی می کند و با پروتکل ONVIF 2.4 سازگار است و قابلیت همکاری با دوربین های IP را امکان پذیر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *