نرم افزار تشخیص چهره پویا

فروشنده: sarvtech
موجود در انبار
  • ارسال توسط فروشگاه دوربین مداربسته سروتک
بازگشت
sarvtech
بازگشت
  • ارسال توسط فروشگاه دوربین مداربسته سروتک
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فروشگاه دوربین مداربسته سروتک تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فروشگاه دوربین مداربسته سروتک در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

توضیحات

نرم افزار تشخیص چهره پویا

نیاز جدی و رشد روزافزون در لزوم افزایش کیفی و کمی امنیت در مراکز اداری، صنعتی، خدماتی، دولتی، شهری، عمومی و خصوصی، سبب افزایش چشمگیر در استفاده از دوربین‌های مداربسته در چند دهه اخیر شده است. این نیاز و درخواست موجب پیشرفت و بهبود کمی و کیفی در طراحی و تولید محصولات شامل دوربین‌ها، سنسورها، امکانات دسترسی، حفاظت پیرامونی گردیده است. همگام با افزایش به‌کارگیری دوربین‌های نظارتی و انواع سنسورها با هدف ارتقا امنیت، نرم‌افزارهای پردازش تصویر و نرم‌افزارهای آنالیز تصویر نیز مورد توجه قرار گرفته و رشد قابل توجهی داشته‌اند. یکی از سیستم‌های پرکاربرد در بهبود و کنترل امنیت سازمان‌ها و مراکز حساس کشوری نرم افزار تشخیص چهره و نرم افزار شناسایی چهره هستند.

از آنجایی‌که نرم افزار تشخیص چهره و سیستم های شناسایی چهره ، برخلاف اثر انگشت و سایر ابزارهای امنیتی، نیاز به تماس فیزیکی ندارد، استفاده از این تکنولوژی موجب سرعت بخشیدن در کارها، تسهیل امور و تایید یکپارچه می‌شود. از جمله حوزه‌های کاربردی برنامه تشخیص چهره و سیستم‌های شناسایی چهره می‌توان به موراد زیر اشاره داشت.

سیستم‌های امنیتی و پلیسی

امروزه استفاده از نرم افزار تشخیص چهره یا برنامه شناسایی چهره یکی از بهترین راهکارها در شناسایی مجرمان و کنترل تردد این افراد در جامعه می‌باشد. با رشد و توسعه الگوریتم‌های هوش مصنوعی امروزه امکان شناسایی چهره مجرمان حتی درصورتی که بخشی از چهره خود را با عینک آفتابی، کلاه یا شال پوشانده باشند نیز در نرم افزار تشخیص چهره یوزتا فراهم شده است.

کنترل تردد افراد در سازمان‌ها و مراکز حساس امنیتی

باتوجه به اهمیت حفظ امنیت و کنترل ترددها در بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور و همچنین سایر مراکز عمومی، استفاده از نرم افزار تشخیص چهره یا نرم افزار شناسایی چهره به عنوان بهترین راه حل ممکن در کنترل و ثبت تردد افراد ، پیشنهاد می‌شود. نرم افزارهای شناسایی و تشخیص چهره قادر به ثبت چهره تمام افراد در حال تردد در یک مرکز مشخص بوده و در صورت وجود بانک اطلاعاتی تصویری از افراد می‌توان مشخصات و سابقه افراد را نیز بازیابی نمود

سیستم‌های احراز هویت در مراکز فرودگاهی

در حال حاضر در بسیاری از فرودگاه‌های بین‌المللی از نرم افزار تشخیص چهره با هدف صرفه‌جویی در زمان افراد و هزینه نیروی کاری استفاده می‌شود. با استفاده ازبرنامه شناسایی چهره ، علاوه بر تطبیق چهره فرد با عکس گذرنامه او، هم زمان امکان بررسی سابقه فرد در بانک اطلاعاتی پلیس فراهم می‌شود و احراز هویت افراد برای ماموران در عرض چند ثانیه به راحتی صورت می‌گیرد.

سیستم‌های حضور و غیاب در سازمان‌ها

مدیریت منابع انسانی، کنترل حضور غیاب کارکنان و همچنین جلوگیری از ورود افراد ناشناس به یک سازمان یا بخش خاصی از آن، از جمله چالش‌های امنیتی در سازمان‌ها به خصوص مجموعه‌های اداری بزرگ است. امروزه استفاده ازنرم افزار تشخیص چهره یکی از بهترین گزینه‌ها در مدیریت ترددها در سازمان‌های بزرگ و مراکز نظامی و امنیتی است.

تبلیغات و بازاریابی متناسب با چهره شناسی شده از مخاطبین

با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره می‌توان باشناسایی چهره مشتریان و شناسایی احساساتی چون لبخند، اخم، خشم و غیره در افراد، تبلیغات را به صورت هدفمند و باتوجه به پارامترهایی چون جنسیت، سن افراد و حالات روحی فرد به آن‌ها ارائه کرد. درنتیجه استفاده از این برنامه شناسایی چهره ، برنامه‌های بازاریابی و کمپین‌های تبلیغاتی با کمترین هدر رفت مالی پیاده‌سازی خواهند شد.

سیستم‌های بانکداری

یکی از کاربردهای مهم این برنامه تشخیص چهره ونرم افزارشناسایی چهره در سیستم‌های بانکی می‌باشد. در بخش‌های مختلف می‌توان راهکارهای مختلفی با سیستم احراز هویت افراد با شناسایی چهره انجام داد. به طور مثال با تشخیص چهره در دوربین VTM و ATM امکان ارائه خدمات با احراز هویت فرد فراهم می‌شود. همچنین شناسایی چهره به عنوان رمز عبور برای ورود به نرم افزارهای همراه بانک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نرم افزار تشخیص چهره پویا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.